Naš klub „BB FAMILIJA“


Naš klub „BB FAMILIJA“

Postanite i vi deo naše – BB familije! Budite deo našeg kluba ljubitelja BB rakija, Drine i Tare!

Onako kao što simbol naše destilerije, mrki medved sa Tare brine o svojoj familiji, isto tako i mi želimo da sve ljubitelje naših rakija okupljamo u jednu, našu zajedničku – „BB Familiju“. Zato smo organizovali i jedan poseban klub samo za vas koji posebno volite BB rakije i znate da cenite dugu tradicije legendarne „BB Klekovače“.

Član kluba „BB FAMILIJA“ možete postati vrlo jednostavno – popunjavanjem kratkog formulara sa Vašim podacima, nakon čega ćemo vam poslati potvrdu o registraciji*, a na osnovu koje možete koristiti niz pogodnosti koje vam ovaj klub ljubitelja BB rakija omogućava:

*člansku kartu „BB FAMILJA“ ćemo Vam uručiti prilikom Vaše prve posete destileriji

Categories